Şirket profili

easyname GmbH, hosting, alan adı ve web hizmetleri sunan, sahibi tarafından yönetilen Avusturyalı bir sağlayıcıdır. Şirket merkezi, şirkete ait her iki yüksek performanslı bilgisayar merkezinin de bulunduğu Viyana'dır. Franskfurt ve Zürih'te de ilave şubeler mevcuttur.

With the intuitive website builder and our Easy Install Apps for blogs and shops, easyname offers everyone a quick and easy introduction to the online world. Experts benefit from unlimited hosting and customisable databases, alongside a whole host of other professional apps. With free charitable products, easyname also supports non-profit organisations and the education sector.

Florian Schicker, easyname markasını 2006 yılında, Nerssus GmbH kapsamında, en basit kullanıcı arayüzüne sahip en hızlı alan adı kontrolüyle geliştirme hedefiyle kurdu. easyname o günden beri sürekli olarak geliştiği, Avusturya›nın en büyük webhosting sağlayıcılarından biri olduğu gibi, 2013 yılından itibaren de bağımsız şirkete olarak yönetilmektedir.

Halen şirketin 27 çalışanı bulunmakta, yaklaşık 100.000 tatmin olmuş müşteri de basit, güvenli ve güvenilir ürünlerle kuruma ait, kişisel desteğe güvenmektedir.