What does "unlimited" actually mean?

Somut olarak "limitsiz" depolama alanıyla ilgili belirlenmiş bir kapasite veya trafik konusunda sıkıntı yaşamamanız anlamına gelir. Özellikle Web sayfanız geceden tanınır ve böylece tüm dünyadan sorgulanırsa tarafınızdan başka önlem alınmasına gerek yoktur. Ürünlerimiz çok düşük bir oran haricinde (yüzde 0,1 oranından az) neredeyse tüm uygulamalar için limitsizdir.

Sadece düzenli, performanslı Web sayfası optimizasyonunun yanı sıra kaynakların tasarruflu kullanımı konusunda çalışmalısınız: Kullanıcı başına çok az performans gerekli olduğundan iyi geliştirilmiş bir Web sayfası, sayısız kullanıcıya aynı anda Web sayfanızda gezinmeyi sağlar. Etkisi düşük olan bir Web sayfası oluşturmuşsanız ziyaretçi sayısı çok kısıtlıdır, bu özel durum için veya gerçekten karmaşık Web uygulamaları için kişisel sunucular daha uygundur.

Sonuç: Limitsiz paketlerimizin her biri aynı kısıtlamalara sahiptir, ancak bunlar Web sayfanızın programlanmasına ve performansına bağlı olarak birbirinden farklı olabilir.

Veri tabanlarıyla ilgili hususlar nelerdir?

Limitsiz paketlerimizde ihtiyacınız kadar MySQL veri tabanı oluşturabilirsiniz. Ancak projelerinizin ve veri tabanlarına erişimin sunucu stabilitesi her zaman korunabilecek şekilde optimize edildiğine dikkatinizi çekiyoruz. Bunun dışında MySQL veri tabanlarınız birkaç Gigabyte boyutundan büyük olmamalıdır, bu limitsiz bir pakette bile büyük bir sınırlandırma değildir.

Unlimited Policy neyi yasaklamaktadır?

Web sayfanızı oluştururken geliştirmeyi önemli olarak etkileyecek aklınızda bir tek şu soru olsun:

"Kullanıcı için ilginç ve etkileyici olan ve aynı zamanda sunucunun yüklenmesini önleyen bir Web sitesini nasıl oluşturabilirim?"

Projenizi bu tez doğrultusunda geliştirirseniz asla Unlimited Policy konusunda problem yaşamazsınız.

Buna rağmen düzenlemelerimizin aslında neyi yasakladığıyla ilgili olarak birkaç bilgi aktarmak istiyoruz:

  • Telif haklarıyla korunmuş içerikler
  • Dosya paylaşımı, yedeklemeler, yansıtma
  • Trafiği öncelikli olarak başka sayfalara yönlendiren Web sayfaları oluşturamazsınız
  • Web alanına erişim verileri ne ücretsiz ne de ödeme karşılığında teklif edilebilir veya açıklanabilir
  • Hosting ürünlerini tekrar satanlar limitsiz paketlerin dışındadır

Uygulamamız karmaşıklık nedeniyle limitsiz teklifler için uygun değildir - hangi alternatifler mevcut?

Karmaşık Web uygulamaları için söz konusu olabilecek bir çözüm, yine easyname tarafından hostlanan ve bünyemizde geliştirilen kontrol paneliyle yönetilen kişisel bir sunucuya geçiştir. Bu özel teklifle ilgili sorularınız varsa veya kişisel bir çözüm arayışındaysanız lütfen e-posta yoluyla support@easyname.com adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişim kurun - talebinizi bekliyoruz.

Bu kulağıma gerçekten "limitsiz" gelmiyor?

Uygulamaların yüzde 99,9 için tekliflerimiz gerçekten kısıtlama olmaksızın limitsizdir. Bu bilgilendirme sayfasının tümü sadece limitsiz ürünlerimizi bir dosya paylaşım portalını geliştirmek veya diğer belirsiz hizmetler için kullanmak isteyen az sayıdaki kullanıcılar için düşünülmüştür.

Normal bir projeye başlatmak istiyorsanız limitsiz paketlerimizin söz verdiklerini içerdiklerinden emin olabilirsiniz: Web alanı, veri tabanları ve e-posta kutuları - garantili olarak limitsiz.