Türkiye Türkiye

easyname’de Zen Cart Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • 1 dakika içinde Tek-Tıkla-Yükle ile kolay kurulum
 • easyname güncel sürümü: 1.5.5f
 • 2,45 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de Zen Cart Hosting

Zen Cart ne demek

Zen Cart herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan bir Sanal Mağaza kurulumunu kolayştıran ve yönetimini sağlayan ABD'de geliştirilen bir E-Ticaret platformudur. Yazılım internet üzerinden doğrudan pazarlamayı düşünen ve mağazalarını esnek tasarlamak isteyen hem küçük perakendeciler hem de daha büyük şirketler için geliştirilmiştir. Yazılım modüler bir yapıya sahiptir ve alışveriş sistemleri ile deneyimi olmayan sağlayıcılara çeşitli özellikleri veya ödeme sistemlerini mağazanın Framework'üne eklemeye imkan sağlamakta.

Bir mağaza işletmek istiyorsanız ve hosting paketlerimizden birini rezerve ettiyseniz bu Tek-Tıkla uygulamamız ücretsiz olarak ve gizli ek masraflar olmadan hizmetinizdedir. Birkaç tıklamayla uygulamayı kurarsınız ve bundan sonra doğrudan tam işlevselliğe sahip kolay yönetimli ve her daim en güncel sürümdeki mağaza sistemini kullanabilirsiniz. İndirme işlemi sonrasında hizmet sağlayıcıya veya tekil fonksiyonlar hakkında sorularınız olması durumunda easyname ile iletişime geçin! E-posta, telefon veya canlı-sohbet yollarıyla memnuniyetle hosting ve Tek-Tıkla uygulamalarının kullanım alanlarına dair tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Mağaza yazılımı PHP kodlama diline dayanmakta ve yukarıda belirtilen paketlerin Hosting'inde standart olarak sunduğumuz bir MySQL veritabanına gereksinim duymakta. Açık kaynak olarak GNU lisansı altında bulunan yazılıma dünya çapında bulunan geliştiriciler tarafından düzenli olarak fonksiyon ve modüller eklenmekte. Bir çok Add-Ons ile mağaza yüklemenin ardından çeşitli eklentiler ile genişletebilir, örneğin özellikle istenen çevrimiçi müşterilere yönelik ödeme yöntemi metotları sunabilmek için. Fatura ve diğer belgeleri oluştururken topluluk Almanca konuşan ülkelerde sağlayıcı olarak Almanya'nın ve AB'nin yasal şartlarını göz önünde bulundurmuştur, ABD'nin orijinalleri anlaşılacağı üzere eksik. Buna bağlı olarak Web tarayıcısında yönetilebilen ve içerik sunumu ve dizayn ile ilgili tüm özgürlükleri temin eden faturaların ve tekliflerin oluşturulması garanti edilmektedir.

Öne çıkan özellikler:

 • Önceden yüklenmiş çok sayıda uzantı
 • Basit grafik adaptasyonu sağlayan eklentiler
 • Web tarayıcısı üzerinden kolay yönetim
 • Medium
  Web alanı:
  20 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  Zen Cart Sürümü
  1.5.5f
  Zen Cart Lisans:
  open source
  Zen Cart Kurulum
  auto
  PHP5
  Spam ve virüs koruması
  3 dakika sonra kullanılabilir