Türkiye Türkiye

easyname’de OpenCart Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • 1 dakika içinde Tek-Tıkla-Yükle ile kolay kurulum
 • easyname güncel sürümü: 2.1.0.2
 • 2,45 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de OpenCart Hosting

OpenCart ne demek

OpenCart Sanal Mağaza oluşturmaya ve yönetmeye yönelik geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Yazılım kullanıcılarına programlama bilgisi olmadan profesyonel görünümlü ve sezgisel mağaza oluşturmalarına ve bir kaç tıklama ile ürün yerleştirmelerine, detaylı ürün bilgilerini düzenlemelerine ya da ödeme için farklı arayüzler kurmalarına olanak sağlamakta. Bir mağazanın bu sağlayıcı ile Hosting edilmesi Sanal Mağaza konusunda ilk deneyimini yaşayacak olan bireysel girişimcilerin yanı sıra daha büyük tüccarlara ve marka şirketlere de fayda sağlar.

easyname hosting paketi konusunda karar vermiş tüm müşterileri için ek masraflar olmadan ücretsiz indirme imkanı sunar. easyname Tek-Tıkla uygulamasının kurulumu birkaç basit adımda gerçekleşir ve size en güncel yazılım sürümünün hızlı ve basit kullanımını sağlar. İndirmeye veya çevrimiçi mağazanızın ilk kurulumuna dair sorularınız olduğunda lütfen bize danışın! easyname size hizmet sağlayıcısı olarak telefon, e-posta veya canlı-sohbet yöntemleriyle büyük tecrübeyle yardımcı olacaktır.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Alışveriş platformu PHP kodlama dilini kullanmakta ve bu uygulama için özel olarak geliştirilmiş bir MVC Framework'e dayanmaktadır. Mağazanın çerçevesi, bir şablon üzerinden mağazanın kurulumunu ve tasarımını bireysel ihtiyaçlara göre düzenleyebilmek veya platforma ek fonksiyonlar ekleyebilmek için kolayca ve ek modüllerle tamamlanabilir. Bu tip modüller PayPal, kredi kartları veya fatura ödeme gibi ödeme arayüzleri oluşturmaya yarayan modüllerdir, hediye kuponu veya kredi sistemlerinin de entegrasyonu mümkün. Mağaza ürünlerinin yönetiminin veritabanı sisteminde, size standart olarak sunduğumuz yukarıda konu edilen paketlerin Hosting işlemini garanti ettiğimiz MySQL kullanılmakta. Mağazanın tarayıcı üzerinden kolay yetkilendirilmesi sayesinde mağazanın bakımı için farklı erişim yetkileri sorunsuzca atanabilmekte. Böylece şirketinizin farklı çalışanları ürünlerin yönetimini kendi çalışma alanlarından yürütebilirler.

Öne çıkan özellikler:

 • Tarayıcıda kolay yapılandırma
 • Geniş ek modül / Add-Ons seçenekleri
 • Çok çeşitli dil paketleri
 • Framework ve modüllerin sürekli gelişimi
 • Medium
  Web alanı:
  20 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  OpenCart Sürümü
  2.1.0.2
  OpenCart Lisans:
  open source
  OpenCart Kurulum
  auto
  PHP5
  Spam ve virüs koruması
  3 dakika sonra kullanılabilir