Türkiye Türkiye

easyname’de MediaWiki Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • 1 dakika içinde Tek-Tıkla-Yükle ile kolay kurulum
 • easyname güncel sürümü: 1.30.0
 • 2,45 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de MediaWiki Hosting

MediaWiki ne demek

MediaWiki Wikipedia ansiklopedisi benzeri, dijital içerikleri istenilen sayıda kullanıcılar tarafından değiştirilebilen ve yönetilebilen ücretsiz bir yönetim yazılımıdır. Uygulama aslında Vikipedi için geliştirilmiş olup kullanıcıları için bilgi derleme veya ansiklopedi oluşturma olanağı sağlayan esnek bir çerçeveyi oluşturmakta. Yazılım Web siteleri işleten kullanıcılarına kılavuzlar veya ansiklopediler ile katma değer sunmaya yarayan ve kullanıcılarına aktif alan bilgilerini ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşmalarına imkan sağlayan bir çözümdür.

Hosting için easyname paketlerimize güvenmeniz durumunda uygulamayı ücretsiz olarak Tek-Tıkla uygulaması olarak da kurabilirsiniz. Hizmet sağlayıcısı olarak size her daim en güncel sürümü sürekli ücretsiz olarak kullanma garantisini veriyor ve easyname Tek-Tıkla uygulamasını isteğiniz doğrultusunda kullanmanız için sizi destekliyoruz. Hosting konusuna dair genel sorularınızda veya tekil işlevler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle lütfen e-posta, telefon veya canlı-sohbet yollarıyla iletişim kurun! Sizlere indirme işlemine dair önerilerde bulunmaktan memnuniyet duyarız veya hizmet sağlayıcınız olarak projeleriniz için diğer Tek-Tıkla uygulamaları tavsiye edebiliriz.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Yazılım PHP kodlama diline dayalı, içerikleri çeşitli arka uç veritabanları üzerinden MySQL veya MarisDB tercihleriyle yönetilir. Yazılım son on yılda bir açık kaynak projesi olarak geliştirilmiş olup fonksiyon yelpazesi sürekli genişletilmiştir. Tüm kullanıcıları aktif katılıma teşvik edilmesine veya içerik yönetimini ve kullanıcı gruplarını bir yönetici ataması ile basitleştirmek için çok yönlü ve kullanıcı haklarına tam uyumlu olarak sunulabilmesine çok önem verildi. Hiyerarşinin belirli bir düzeyinden sonra içeriklerin veya aktif kullanıcıların kilitlenmesine karar verilebilir, maddelerin değişikliklerine ilişkin haklarının ataması da esnektir. Viki'nin barındırılmasında görünüm CSS ve JavaScript aracılığıyla özelleştirilebilir.

Öne çıkan özellikler:

 • Fonksiyon yelpazesi bireysel olarak genişletilebilir
 • Çok yönlü dil desteği
 • Apache Lucene üzerinden tam metin araması
 • Kullanıcılar için karmaşık haklar yönetimi
 • Medium
  Web alanı:
  20 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  MediaWiki Sürümü
  1.30.0
  MediaWiki Lisans:
  open source
  MediaWiki Kurulum
  auto
  PHP5
  Spam ve virüs koruması
  3 dakika sonra kullanılabilir