WordPress ne demek

WordPress metin, resim ve diğer web içeriklerini kolayca yönetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Yazılım kolayca herhangi bir sunucuya yüklenebilmekte ve klasik web sitelerine cazip bir ek teşkil etmekte. İnternette temsil tamamen uygulamanın temelinde oluşturulurken ve bir İçerk Yönetim Sistemi gibi yönetilirken, küresel kullanımı öncelikle bir blog tamamlayıcısı olarak yerleşmiştir. Bunda şirketin, derneklerin veya bireylerin güncel haberleri zahmetsizce görüntülenebilir ve grafiksel olarak ilgi çekici olarak düzenlenebilir, örneğin resim ve video kayıtlarının entegrasyonu gibi.

easyname-hosting’de dünya çapında ün sahini Blog yazılımı da açıktır ve kullanımı farklı kullanım alanları için web siteniz için mantıklıdır. Zahmetli kurulum gerektirmez, zira Tek-Tıkla uygulamamız ile indirme işlemi çok kolayca sadece birkaç tıklamayla gerçekleşir. Destek ekibimiz bu konuda da size destek vermekten memnuniyet duyar ve e-posta, telefon veya canlı-sohbet ile de yanınızdadır. Web-hosting’inizi kolayca yaratıcı bir Blog ile destekleyin ve zamana uyum sağlamış sosyal pazarlama imkanlarından faydalanın!

Details about the Easy Install App

PHP tabanlı Web yazılımı GNU lisansı altında sürekli geliştirilmekte ve bununla birlikte çağdaş Hosting'in beklentilerini karşılayabilmekte. İndirme işleminden ve kendi Web siteniz yapısına entegrasyonudan sonra yapmak istediğiniz düzenli girişler programlama bilginiz olmadan da kayedebilir ve metin ve görsellerde düzenleyebilirsiniz. Web sitelerinin tasarımında herhangi bir deneyimi olmayan özel veya ticari sağlayıcılar, böylece örneğin güncel seyahatları, fuar ziyaretleri ya da yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgileri paylaşabilirler. Yerleşik yorum fonksiyonu ile ziyaretçi ya da müşterilerle doğrudan paylaşımlar mümkün, bundan dolayı sağlayıcı ile bir yakınlık oluşmakta ve mevcut bağ güçlenmekte - işletmeler ve çevrimiçi mağazalar için oldukça ilgi çekici bir durum. Sezgisel düzenlenmiş tasarımı sayesinde neredeyse her konuda özelleştirilebilir Web sayfalarının ve blogların kullanabilirliği son derece yüksek.

features:

  • Metinlerin, resimlerin, vs. içeriklerini kolayca yönetme imkanı.
  • Benzersiz sayfa tasarımları için bol dizayn seçenekleri
  • Çeşitli eklentilerle ile fonksiyonları genişletme imkanı
  • Bloglar için ideal kullanım, örn. yorum fonksiyonu sayesinde

Medium

3,99 
Her ay
Web alanı
25 GB
E-posta alanı
5 GB
Veri tabanları
1
WordPress Sürümü
5.1.1
WordPress Lisans:
acik kaynak
PHP5
Spam and Virus Protection
3 dakika sonra kullanılabilir