Joomla ne demek

Joomla, işletim sisteminden bağımsız çalışabilen ve Web sitelerinin ve Sanal Mağazaların işlemlerini kolaylaştıran dünyanın önde gelen İçerik Yönetim Sistemlerinden biridir. Bir GNU lisansı altında sunulan yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, zira dünyada binlerce programcı eklentilerin ve takviyelerin gelişimini sürdürerek ileri götürmekte. Klasik Web sitesi programlama işleminin aksine Web sitelerinin dinamik içeriklerini esnek yönetebilmek için CMS'i kullanarak fayda sağlayabilirsiniz. HTML veya PHP sayfaların tek tek statik programlanması yerine yazılımın yüklenmesinin ardından içerikleri açık programlama deneyiminiz olmadan da kolayca ve sayfa yapısını ve tasarımını değiştirmeden ayarlayabilirsiniz.

Easy downloading as Easy Install App

Bir Hosting paketiyle birlikte CMS indirme işlemi de devam edecek işlemler için hizmetinizdedir. Tek-Tıkla uygulaması olarak kurulum işlemi zahmetsizce ve birkaç adımda sağlanır, böylece hızlı kullanım mümkündür. Giriş için ve CMS ile ilgili diğer sorularınızla ilgili size hizmet sağlayıcısı olarak her daim memnuniyetle destek vermeye hazırız, bunun için kolayca telefon, e-posta veya canlı-sohbet yardımlarıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir!

Meaningful application of the app

CMS'nin Hosting'e entegrasyonu, düzenli Web içeriği değişiklikleri bekleniyorsa, hem bireysel hem de ticari amaçlar için uygundur. Özellikle internet üzerinden ürün ve hizmet sağlayanlar dinamik içeriklerin modifikasyonlarından faydalanabilir, örneğin, bir ürünü sanal Mağazaya eklemek veya bilgileri güncellemek için. Deneyimlerimize göre klasik Web sitelerinde veya bloglarda, bu tür sistemler profesyonel arama motoru optimizasyonuna sahip olduklarından ve bu yüzden karmaşık ve uzun süreli içerik veya tasarım ayarlamaları gerekmediğinden, İçerik Yönetim Sistemi giderek artan bir şekilde ve güvenle kullanılmakta.

features:

  • Dinamik Web siteleri içeriğinin kolay yönetimi
  • Sanal Mağaza kurulumu uygunluğu idealdir
  • Kurulumu ve tasarımı bireysel tercihlere göre kolayca uyarlanabilir
  • Fonksiyonların kapsamı sayısız eklentiler ile tamamlanabilir
  • MySQL veritabanlarının sorunsuz entegrasyonu
  • Programlama bilgisi olmadan Hosting ve Web sitesi tasarımı için duyarlı çözüm

Medium

3,99 
Her ay
Web alanı
25 GB
E-posta alanı
5 GB
Veri tabanları
1
Joomla Sürümü
3.9.4
Joomla Lisans:
acik kaynak
PHP5
Spam and Virus Protection
3 dakika sonra kullanılabilir