Türkiye Türkiye

easyname’de Zen Cart Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 1.5.5f
 • 3,99 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de Zen Cart Hosting

Zen Cart ne demek

Zen Cart herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan bir Sanal Mağaza kurulumunu kolayştıran ve yönetimini sağlayan ABD'de geliştirilen bir E-Ticaret platformudur. Yazılım internet üzerinden doğrudan pazarlamayı düşünen ve mağazalarını esnek tasarlamak isteyen hem küçük perakendeciler hem de daha büyük şirketler için geliştirilmiştir. Yazılım modüler bir yapıya sahiptir ve alışveriş sistemleri ile deneyimi olmayan sağlayıcılara çeşitli özellikleri veya ödeme sistemlerini mağazanın Framework'üne eklemeye imkan sağlamakta.

If you wish to operate a shop and you’ve opted for one of our hosting packages, this Easy Install App is available to you free of charge and with no hidden follow-up costs. With just a few clicks, you can install the application and then directly access a fully functional, easy-to-manage shopping system with the most up-to-date version. If you have questions about the provider or the individual functions after the download, please contact easyname! We’ll gladly answer any questions you have about hosting or the use of our Easy Install Apps either by email, phone or our live chat.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Mağaza yazılımı PHP kodlama diline dayanmakta ve yukarıda belirtilen paketlerin Hosting'inde standart olarak sunduğumuz bir MySQL veritabanına gereksinim duymakta. Açık kaynak olarak GNU lisansı altında bulunan yazılıma dünya çapında bulunan geliştiriciler tarafından düzenli olarak fonksiyon ve modüller eklenmekte. Bir çok Add-Ons ile mağaza yüklemenin ardından çeşitli eklentiler ile genişletebilir, örneğin özellikle istenen çevrimiçi müşterilere yönelik ödeme yöntemi metotları sunabilmek için. Fatura ve diğer belgeleri oluştururken topluluk Almanca konuşan ülkelerde sağlayıcı olarak Almanya'nın ve AB'nin yasal şartlarını göz önünde bulundurmuştur, ABD'nin orijinalleri anlaşılacağı üzere eksik. Buna bağlı olarak Web tarayıcısında yönetilebilen ve içerik sunumu ve dizayn ile ilgili tüm özgürlükleri temin eden faturaların ve tekliflerin oluşturulması garanti edilmektedir.

Öne çıkan özellikler:

 • Önceden yüklenmiş çok sayıda uzantı
 • Basit grafik adaptasyonu sağlayan eklentiler
 • Web tarayıcısı üzerinden kolay yönetim
 • Medium
  Web alanı:
  25 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  Zen Cart Sürümü
  1.5.5f
  Zen Cart Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir