Türkiye Türkiye

easyname’de TYPO3 Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with easy-install apps
 • easyname güncel sürümü: 8.7.4
 • 2,45 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de TYPO3 Hosting

TYPO3 ne demek

Dinamik içerikli Web sitesi tasarımını kolaylaştıran Typo3 dünyanın önde gelen İçerik Yönetim Sistemlerinden (CMS) biridir. Kurulumun ardından Web sitesinin yapısı ve tasarımı kişisel fikirlere göre düzenlenebilir, içeriklerin değiştirilmesi işleminde sayfa yapısına müdahale etmek gerekmiyor. Düzenli olarak değişillik yapılması veya statik programlamada birçok Web sayfası düzenlemesi gerektiği durumlarda Sanal Mağazaların Hosting'inde veya karmaşık Web sitelerinde çok faydalıdır. CMS programlama deneyimi olmadan da yönetilebilir ve bununla birlikte yürütülen Web sayfasının tasarımı ve içeriği uyarlanabilir.

easyname hizmet sağlayıcısı olarak içerik yönetim sistemini de ücretsiz uygulama için sunar. Bununla hızlı ve kolay bir indirme işlemi ek masraflar olmadan garantilenir, aynı zamanda sistemi tanıtma işlemi de basitçe ve derin programlama dili bilmeye gerek olmadan da mümkündür. Aylar ve yıllar boyunca size hizmet sağlayıcısı olarak CMS’lerin sürekli en güncel sürümlerini sağlıyoruz ve bu sırada güncellemeleri manuel olarak kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Ek sorular için easyname ekibi her daim yanınızdadır, bizimle canlı-sohbet, e-posta veya telefon ile iletişime geçin!

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

CMS, PHP'ye dayanmakta, hazır modüllerin eklenebilmesinin yanı sıra sistemin fonksiyonları kendi kaynak kodları ile de genişletebilinir. Tüm içeriklerin dinamik yönetimi için bir veritabanı sistemi entegrasyonuna ihtiyaç duyulmakta, bu durumda geliştiriciler MySQL veya MariaDB kullanımını tavsiye eder. Veritabanların içeriklerine PHP-Arrays aracılığıyla erişilir, örneğin Sanal Mağazanın bensersiz tasarlanmış bir ürün sayfası veritabanında bulunan binlerce ürünün her birinin ürün bilgilerine erişebilir. Sistemin grafik tasarımı indirme işleminde ve çeşitli arayüzlerin entegrasyonunda büyük özgürlükler sunmakta, örneğin bir mağazanın Hosting'inde ödeme hizmetleri.

Öne çıkan özellikler:

 • Sistemin binlerce eklentisi mevcut
 • Tasarım ve sayfa düzeninde sınırsız özelleştirme
 • Şablon veya TypoScript üzerinden kurulum imkanı
 • Geniş topluluk tarafından kapsamlı destek
 • Medium
  Web alanı:
  20 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  TYPO3 Sürümü
  8.7.4
  TYPO3 Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam ve virüs koruması
  3 dakika sonra kullanılabilir