Türkiye Türkiye

easyname’de PrestaShop Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 1.7.4.2
 • 2,45 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de PrestaShop Hosting

PrestaShop ne demek

PrestaShop programlama bilgisi olamayanların kişilerin dahi tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturabileceği ücretsiz bir E-Ticaret platformudur. Uygulama açık kaynak lisansı altında bulunmakta ve fonksiyon yelpazesi sağlayıcısı ve kişisel geliştiricileri tarafından sürekli genişletilmekte. İçeriğin ve tasarımının birbirinden tamamen ayrılmış olmasından dolayı yeni başlayanlar kurulumunun ardından, sonradan belirli içeriklerle, çeşitli ödeme arabirimleri ve daha fazla özelliklerle genişletebilmek üzere kolayca profesyonel görünümlü çevrimiçi bir mağaza şablonu seçebilir.

The e-commerce software is provided free of charge for all easyname hosting packages. Just download it as an easyname Easy Install App, and we’ll make sure our customers always have the latest version on which to operate their online shop after the download. If you’ve never worked with the application before or you have any questions about its possible uses, don’t hesitate to contact easyname! Whether you call, email or strike up a live chat with us, we’re there to answer all your questions about hosting and the individual Easy Install Apps.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Mağaza uygulaması PHP kodlaması ile programlanmıştır, veritabanı olarak MySQL tarafından desteklenmekte. Temel Framework'te ve mağaza tasarlanmasında standartlaştırılmış şablonlara ek olarak yazılımın Fransız sağlayıcıları 2008 yılındaki tanıtımlarından itibaren tamamlanmış bir modüler sisteme güvenmekte. İçerik sunumun genişletilmesi, mağaza tasarımı veya ek arayüzlerin oluşturulması için gereken uzantılar, kolayca ve ücretsiz olarak sağlayıcının pazar yerinde sunulan Add-Ons'lar üzerinden gerçekleştirilir. Modüler yapısı sayesinde şirketinizin çalışanlarına Web sayfasının yapısına müdahale edemeden Sanal Mağaza ürünlerinizin yönetimine izin verebilirsiniz. Yazılımın sezgisel tasarımı sayesinde yüklemeden mağaza ilk ürünün sergilenmesine sadece bir kaç dakika geçmekte, alıştırma süreci planlanan Sanal Mağaza Hosting'inde çoğu kez klasik İçerik Yönetim Sistemlerine göre daha kısa.

Öne çıkan özellikler:

 • Onlarca dilde entegrasyon imkanı
 • Modüler karakteri sayesinde kaynakların korunması
 • Ödeme arabirimlerinde geniş yelpaze
 • Tasarım ve düzenlemede tam özgürlük
 • Medium
  Web alanı:
  20 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  PrestaShop Sürümü
  1.7.4.2
  PrestaShop Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir