Türkiye Türkiye

easyname’de osCommerce Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 2.3.4.1
 • 3,99 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de osCommerce Hosting

osCommerce ne demek

osCommerce Sanal Mağaza kurulum ve yönetimine yönelik bir açık kaynak sistemidir. Yazılım temel yapısı ve kullanımı bakımından klasik İçerik Yönetim Sistemleri ile karşılaştırılabilir, ancak ağırlığı bakımından ürün ve hizmetlerin internet üzerinden sunumuna odaklı ve sağlayıcılar için ödeme sistemleri entegrasyonu ile ilgili arayüzler hazır bulundurmakta. Uygulamanın Hosting işlemi bağımsız ürün ve hizmet pazarlama şirketleri için cazip olmasının yanı sıra yazılım, ara satıcı olarak mağaza işletmelerine yönelik de indirme sunar.

Hosting paketlerimizle e-ticaret sistemi de easyname Tek-Tekli uygulaması olarak ücretsiz hizmetinizdedir. Büyük zahmetlere girmeden yazılımı kurun ve birkaç adım sonrasında ürünlerinizin çevrimiçi pazarlama başarısını yükseltecek profesyonel kurulu bir çevrimiçi dükkana sahip olun. Tecrübeli ekibimiz indirime işlemlerinde veya dükkanınızın ilk kurulumunda yardıma ihtiyacınız olması durumunda yanınızdadır. easyname uygulaması size tüm klasik CMS’ler gibi basit kullanım ve içeriklerin dinamik düzenleme imkanlarını sunar, böylece kendi çevrimiçi mağazanızı kendiniz yönetebilirsiniz.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Uygulama 15 yıldır sağlayıcı tarafından geliştirilmekte ve böylece açık kaynak E-Ticaret yazılımı alanında en köklü çözümlerinden biri haline gelmiştir. Mağazanın içerik bakımından kurulumu ve grafik sunumu ile ilgili her hangi bir kısıtlama bulunmadığından Sanal Mağazanız Corporate Identity'e daha kolay uyarlanabilir. Satışa sunulan ürünleri daha detaylı ve açık sergileyebilmek için istenildiği kadar kategori ve alt sayfa oluşturmak mümkün. Neredeyse hergün Sanal Mağaza içeriğinde değişiklikler yapılması gerektiğinden PHP tabanlı akıllı sistem bilgilerin yönetimini ve değişimlerini bir hayli kolaylaştırmakta. Birçok serbest çalışanı bulunan uluslararası geliştirme ekibi yazılımı sürekli değişen E-Ticaret gereksinimlerine uyarlamakta.

Öne çıkan özellikler:

 • Tasarımda eksiksiz yaratıcı özgürlük
 • Ödeme arayüzlerinin kolay entegrasyon
 • 7000 ek modülden daha fazlasıyla genişletilebilir
 • GNU lisansı altında istikrarlı geliştirme
 • Medium
  Web alanı:
  25 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  osCommerce Sürümü
  2.3.4.1
  osCommerce Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir