Türkiye Türkiye

easyname’de OpenCart Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 2.1.0.2
 • 3,99 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de OpenCart Hosting

OpenCart ne demek

OpenCart Sanal Mağaza oluşturmaya ve yönetmeye yönelik geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Yazılım kullanıcılarına programlama bilgisi olmadan profesyonel görünümlü ve sezgisel mağaza oluşturmalarına ve bir kaç tıklama ile ürün yerleştirmelerine, detaylı ürün bilgilerini düzenlemelerine ya da ödeme için farklı arayüzler kurmalarına olanak sağlamakta. Bir mağazanın bu sağlayıcı ile Hosting edilmesi Sanal Mağaza konusunda ilk deneyimini yaşayacak olan bireysel girişimcilerin yanı sıra daha büyük tüccarlara ve marka şirketlere de fayda sağlar.

All customers who opt for a hosting package can download easyname for free and continue using it without any additional costs. Installation of the easyname Easy Install App can be done in just a few quick steps and ensures that you can easily and quickly use the most up-to-date software version. If you have questions about the download or the initial shop set-up, simply get in touch with us! easyname is your provider, and will gladly use its broad experience to assist you either by phone, email or live chat.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Alışveriş platformu PHP kodlama dilini kullanmakta ve bu uygulama için özel olarak geliştirilmiş bir MVC Framework'e dayanmaktadır. Mağazanın çerçevesi, bir şablon üzerinden mağazanın kurulumunu ve tasarımını bireysel ihtiyaçlara göre düzenleyebilmek veya platforma ek fonksiyonlar ekleyebilmek için kolayca ve ek modüllerle tamamlanabilir. Bu tip modüller PayPal, kredi kartları veya fatura ödeme gibi ödeme arayüzleri oluşturmaya yarayan modüllerdir, hediye kuponu veya kredi sistemlerinin de entegrasyonu mümkün. Mağaza ürünlerinin yönetiminin veritabanı sisteminde, size standart olarak sunduğumuz yukarıda konu edilen paketlerin Hosting işlemini garanti ettiğimiz MySQL kullanılmakta. Mağazanın tarayıcı üzerinden kolay yetkilendirilmesi sayesinde mağazanın bakımı için farklı erişim yetkileri sorunsuzca atanabilmekte. Böylece şirketinizin farklı çalışanları ürünlerin yönetimini kendi çalışma alanlarından yürütebilirler.

Öne çıkan özellikler:

 • Tarayıcıda kolay yapılandırma
 • Geniş ek modül / Add-Ons seçenekleri
 • Çok çeşitli dil paketleri
 • Framework ve modüllerin sürekli gelişimi
 • Medium
  Web alanı:
  25 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  OpenCart Sürümü
  2.1.0.2
  OpenCart Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir