Türkiye Türkiye

easyname’de Moodle Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 3.4.6
 • 3,99 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de Moodle Hosting

Moodle ne demek

Moodle okullar, üniversiteler veya dershaneler gibi eğitim sektörüne hitap eden tüm Web siteleri için faydalı bir tamamlama aracıdır. Serbest Kurs Yönetim Sistemi, kullanıcılarına kitap, resim veya video gibi ders materyallerine erişim sağlayan dijital kurs odaları ve sınıflar oluşturmaya yarayan bir sistemdir. Yüklemeden sonra yazılım, sınıfların ötesinde öğretmenlerin ve öğrencilerin değişimini teşvik etmeye ve her iki taraf için internette merkezi bir buluşma yeri oluşturmaya yönelik bir öğrenim platformu olarak da kullanılabilir.

easyname Tek-Tıkla uygulaması olarak sistem tüm Hosting müşterilerimize ücretsizdir. Kolay bir tıklamayla uygulama doğrudan kullanıma hazırdır, zahmetli bir kurulumdan endişe etmenize gerek yoktur. Eğer eğitim platformuna girişte yardıma ihtiyacınız varsa tecrübelerimizden faydalanın ve e-posta, telefon veya canlı-sohbet yollarıyla bizimle iletişime geçin. Bu ve daha nice diğer uygulamaların sağlayıcısı olarak Hosting hizmetinizi mantıklı bir biçimde genişletiyor ve akıllı ek programları indirdikten sonra verimli olarak kullanmanızda severek yardımcı oluyoruz.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Sistem milyonlarca eğitim kurumları tarafından tüm dünyada kullanılmakta, PHP tabanlı sistem öğrenci ve ders içeriğini yönetmek için MySQL gibi bir veritabanına gereksinim duymakta. Tüm yeni öğrenim projeleri ve sınıflar için, sonradan basit öğrenim araçlarından interaktif alıştırmalara kadar bir çok içeriğin eklenebileceği yeni bir ders odası oluşturulmakta. Ders odasının sağlayıcısı materyallere bireysel erişim konusunda karar verir, örneğin ders katılımcılara bir şifre kısıtlaması ile veya misafir ziyaretçi kabulü gibi. Güncel ders içerikleri veya interaktif tartışmalar için düzenlenen merkezi forumların haftalık özetler uygulama Hosting'inde kolayca entegre edilebilir ve böylece yaratıcı bir çalışma atmosferi oluşturulabilir. Yazılım serbest geliştiriciler tarafından istikrarlı bir şekilde kullanışlı modüllerle sürekli geliştirilmekte.

Öne çıkan özellikler:

 • İstenilen sayıda ders odaları ve öğrenim materyalleri oluşturma imkanı
 • Erişim kontrolü sadece kayıtlı öğrenciler için mümkün kılınabilir
 • modüler ekler, örn. dersin değerlendirilmesine yönelik
 • Farklı ders sistemlerini ağ ile birbirine bağlama imkanı
 • Medium
  Web alanı:
  25 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  Moodle Sürümü
  3.4.6
  Moodle Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir