Türkiye Türkiye

easyname’de MediaWiki Hosting

 • %100 easyname ile uyumlu
 • Simple set-up in just one minute with Easy Install Apps
 • easyname güncel sürümü: 1.32.0
 • 3,99 €/aydan başlayan fiyatlarla!
easyname’de MediaWiki Hosting

MediaWiki ne demek

MediaWiki Wikipedia ansiklopedisi benzeri, dijital içerikleri istenilen sayıda kullanıcılar tarafından değiştirilebilen ve yönetilebilen ücretsiz bir yönetim yazılımıdır. Uygulama aslında Vikipedi için geliştirilmiş olup kullanıcıları için bilgi derleme veya ansiklopedi oluşturma olanağı sağlayan esnek bir çerçeveyi oluşturmakta. Yazılım Web siteleri işleten kullanıcılarına kılavuzlar veya ansiklopediler ile katma değer sunmaya yarayan ve kullanıcılarına aktif alan bilgilerini ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşmalarına imkan sağlayan bir çözümdür.

If you use our easyname packages to host, you can install the application free of charge as an Easy Install App. We are your provider, ensuring that you are always able to use the most up-to-date version for free, and we’ll gladly help you use the easyname Easy Install App just the way you want. If you have any general questions about hosting or want to know more about individual features, just email, call or strike up a live chat with us! As your provider, we’d be happy to give you download tips or suggest other Easy Install Apps for your projects.

Tek-Tıkla uygulamaları hakkında detaylar

Yazılım PHP kodlama diline dayalı, içerikleri çeşitli arka uç veritabanları üzerinden MySQL veya MarisDB tercihleriyle yönetilir. Yazılım son on yılda bir açık kaynak projesi olarak geliştirilmiş olup fonksiyon yelpazesi sürekli genişletilmiştir. Tüm kullanıcıları aktif katılıma teşvik edilmesine veya içerik yönetimini ve kullanıcı gruplarını bir yönetici ataması ile basitleştirmek için çok yönlü ve kullanıcı haklarına tam uyumlu olarak sunulabilmesine çok önem verildi. Hiyerarşinin belirli bir düzeyinden sonra içeriklerin veya aktif kullanıcıların kilitlenmesine karar verilebilir, maddelerin değişikliklerine ilişkin haklarının ataması da esnektir. Viki'nin barındırılmasında görünüm CSS ve JavaScript aracılığıyla özelleştirilebilir.

Öne çıkan özellikler:

 • Fonksiyon yelpazesi bireysel olarak genişletilebilir
 • Çok yönlü dil desteği
 • Apache Lucene üzerinden tam metin araması
 • Kullanıcılar için karmaşık haklar yönetimi
 • Medium
  Web alanı:
  25 GB
  E-posta alanı:
  5 GB
  Veri tabanları:
  1
  MediaWiki Sürümü
  1.32.0
  MediaWiki Lisans:
  acik kaynak
  PHP5
  Spam and virus protection
  3 dakika sonra kullanılabilir