Fiyat bilgisi

Düzenleme 0,00 €
Kayıt 39,00 €
Uzatmalar 39,00 €
Transfer (yıllık vergi dahil) 39,00 €
Change of the owner 39,00 €
Modification of domain data 0,00 €

.com.gr alan adı hakkında bilinmesi gerekenler

Trendler & Genel Bilgiler

com.gr domaini bir Subdomaindir Yunanistana ait olan ve ticari kurumlara ve Yunanistanda ikamet eden şirketler için veya bu ülkeyle ticari bağlantısı olanlar için çok uygundur. Kaydedilen domainleri FORTH yönetmektedir, aynı zamanda .gr domaininin yönetimide bu kuruma aittir.

General Information

Alan adı transferi .com.gr alan adlarının transferi mümkündür
Transfer Authcode Bir .com.gr alan adının transferi için bir Authcode gereklidir.
Alan adı güvenliği .com.gr alan adınız için bir transfer kilidi ayarlayamazsınız
Sahip değişikliği Sahip değişikliği .com.gr alan adı için mümkündür
Özel karakter alan adı (IDN) .com.gr alan adınız özel karakterler içeremez
Rakam alan adı Bir .com.gr alan adı sadece rakamlardan oluşabilir

Zaman dilimleri

Yeni kayıt 2 yıl maks. 10 yıla kadar
Uzatmalar 2 yıl
Kayıt süresi Bir .com.gr alan adının kaydı 3 saat sürmektedir.
Fesih süresi Fesih süresi alan adının sona ermesinden 34 gün öncesidir.

Special provisions

Alan adı uzunluğu A .com.gr domain may be between 3 - 63 characters long. Hyphens may be used, but not at the beginning or at the end of the domain, and not 2 consecutive (for example, aa -bb.com.gr).

Ayrıca dikkat edilmesi gerekenler

Yeni kaydedilen domainler 5 iş günü içerisinde dağıtım yapılan kurum tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. İstisnai durumda, onay hemen çıkmayabilir. Böyle bir durumda domain hemen silinir. Böyle bir durumda paranın geri iadesi mümkün değildir.

additional Information

Kullanım

Dünyanın her yerinden her webmaster veya administratör com.gr Top-Level-Domaini satın alıp kayedebilir. Sadece 3 saat içinde domaininiz aktifleşmiş oluyor, Yunan kayıt operatörünün nihayi onayı ve izini ancak 5 iş gününe kaar sürebilir. Yunan .gr domainine benzer bu domain özellikle şirketlere, Yunanistanda ikamet eden veya Yunan şirketlerle iş birliği içinde olan şirketler için çok uygundur. Bu subdomainin bitimi sayesinde ticari ve ulusal bir doğrultuda ilgisi olduğunu gösterebilirsiniz şirketinizin. Buna bezner domainler örneğin Yunanistanın ülkeye özgü Top Level domaini .gr,Belçikanın .be veya Danimarkanın .dk domainleridir.

Olağanüstü durumlarda seçmiş olduğunuz domain FORTH tarafından onaylanmayabilir, bu durumda ne yazık ki vermiş olduğunuz ücreti, internet adresinisinizin denetlenmesi için verilen, geri alamıyoruz, çünkü bu ücret Yunan operator tarafından alınmaktadır. Bununla ya da başka bir konu ile ilgili soru sormak istiyorsanız müşteri hizmetlerimize support@easyname.com adresinden e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

İstatistik

Yunan Registry kaydedilen domainler hakkında bilgi yada herhangibi bir istatistik vermemektedir. Bu durumdan dolayı size net bir sayı veremiyoruz, ama Subdomainin ve .gr domainin Yunanistanda bir çok şirket tarafından sevilip kullanıldığını tahmin edebiliriz. Bu yüzden, bu Top-Level-Domaini bir an önce satın almanızı ve kaydetmenizi öneririz, Yunan pazarındaki rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmeniz için.