Türkiye Türkiye

Alan adı tansfer et

www.
Satır başına bir alan adı. Belirli bir alan adını ara

easyname'ye alan adı transferinizi kolaylaştırıyoruz!

  • Her alan adı için ayrıntılı talimatlar
  • Transfer hemen başlatılır

Alan adı yönetimi

Ayarları yapmakla veya ayar seçenekleri aramakla çok zaman harcayanlar, bunları doğru yapıp yapmadığı konusunda emin olamayanlar ve iyi bir destek alamayanlar danışılacak uzman bir partnere ihtiyaç duyarlar.

  • nettir
  • bürkorasi gerektirmez
  • düzenlidir

easyname müşterisi olarak tüm gereksinimleri karşılayan kolay ve düzenli bir arayüzün keyfini çıkarırsınız. Müşterilerimizin memnuniyeti için bir ilke.

my.easyname.com üzerinden giriş yaptığınızda arayüz üzerinden yönetebileceğiniz tüm alan adlarına yönelik bir görünüme ulaşırsınız. Bir bakışta alan adının adı ve sona erme süresi (alan adı için ödeme yapıldığı tarih) görünür. "Mevcut" altında easyname ad sunucularındaki her alan adı için alt alan adlarına giden bağlantılar, e-postalar ve DNS ayarları kullanıma sunulur. Bir tıkla alt alan adları eklenebilir, iletilebilir veya çıkarılabilir. Ayrıca e-posta adresleri eklenebilir ve ayrıca DNS girişleri değiştirilebilir. Harici alan adları kullanan alan adları büyük zahmet gerektirmeden easyname alan adlarına geçirilebilir.

Münferit alan adlarının yönetimi

Her alan adından ilgili alan adına bir bağlantı ile yönetim arayüzüne ulaşabilirsiniz. Bu alan adı bilgilerinden uzatmaya, iletişime, ulaşılabilirliğe ve çıkan transfere yönelik ayrıntılar bulunmaktadır.

Uzatmalar

"Uzatmalar" altında alan adı için ne zamana kadar ödeme yapıldığı, ne zamana kadar uzatılabileceği, otomatik uzatma seçeneğinin etkinleştirilip etkinleştirilmediği ve fesh etme süresinin ne kadar uzun olduğu veya bir sonraki fesh etme süresine kaç gün kaldığı ile ilgili bilgiler düzenli biçimde verilir.

İletişimler

"İletişimler" altında alan adının yönetilmesi için önemli iletişimler verilir. Danışma partnerleri sahip, yönetim, teknik ve DNS olarak isteğe bağlı atanabilir.

Ulaşılabilirlik

"Ulaşılabilirlik" altında, hemen değiştirilmesine yönelik seçenekleriyle birlikte kullanılan ad sunucuları listelenmiştir.

Çıkan transfer

"Çıkan transfer" altında bir bakışta alan adının transfer için kilitlenip kilitlenmediği ve burada gösterilen bir Authcode’nin gerekli olup olmadığı görülebilir.

Süresi sona ermek üzere olan alan adlarının yönetimi

Süresi sona ermek üzere olan alan adlarının atlanmaması için kayıtlı tüm alan adları için kayıt kartının yanı sıra süresi sona ermek üzere olan alan adları için ikinci bir kayıt kartı oluşturulur. Burada sonraki aylarda süresi sona erecek ve yenilenmesi gereken alan adları listelenir.

Süresi sona ermek üzere olan alan adlarının yönetimi için mevcut olan seçenekler:

  • Alan adı süresini hemen uzat
  • Alan adının süresini otomatik olarak uzat
  • Süresi sona erdiğinde alan adını iptal et

Kayıt, transfer ve harici alan adları için alan adı yönetimi

Sağ kenar çubuğu üzerinden "Alan adlarım" maddesi altında başka alan adları kaydedilebilir ve/veya transfer edilebilir ve ayrıca harici alan adları eklenebilir.