Türkiye Türkiye

SSL Sertifikası

Müşterilerinizin verilerini ve hareketlerini emniyete alın.

easyname SSL sertifikalarıyla hızlı ve kolayca web sayfanıza gelen ziyaretçilerinizin güvenliğini sağlayabilir ve güvenirlirliğinizi kanıtlayabilirsiniz.

SSL Sertifikası

Niye bir SSL Sertifikası kullanmalayım?

Web sitenizin güvenli ve güvenilir olduğunu göstermek istiyorsanız SSL Sertifikası sizin için kaçınılmazdır. Bu sayede müşterileriniz kredi kartı, giriş ya da diğer hassas bilgileri sizinle paylaşırken bir risk almadıklarının farkında olurlar.

SSL Sertifikası

Sicherung für eine Domain
Automatische Installation
Sofort verfügbar
256-bit Verschlüsselung
Besseres Ranking
Zertifikatsaussteller: Geotrust
Zertifikatstyp: QuickSSL
2048-bit Schlüssellänge
Versicherung seitens GeoTrust:
500.000 USD
Başlangıç 43,00 
Yıllık
Sipariş et

Wildcard SSL sertifikası

Sicherung für unlimitert viele Subdomains
Automatische Installation
Sofort verfügbar
256-bit Verschlüsselung
Besseres Ranking
Zertifikatsaussteller: Geotrust
Zertifikatstyp: QuickSSL
2048-bit Schlüssellänge
Versicherung seitens GeoTrust:
500.000 USD
Başlangıç 179,00 
Yıllık
Sipariş et

SSL Sertifikası nedir?

Secure Sockets Layer (SSL) web sayfaları için bir güvenlik protokolüdür. Bu sayede Web sunucu ve tarayıcı arasında güvenli bir bağlantı kullanıma sunulabilir. Bunun üzerinden geçen Web trafiği tamamen koruma altındadır. Bunun dışında bir Wildcard SSL sertifikasıyla sadece tekli alan adları değil, aynı anda sınırsız alt alan adını tek bir sertifikayla koruyabilirsiniz. easyname SSL sertifikasıyla şu avantajlardan yararlanın:

Güven

256-bit şifreleme sayesinde ziyaretçiler tarayacılarında güvenli bir web sitesinde bulunduklarını anlarlar. Müşterileriniz kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerinin koruma altında olduklarını bilirler. Hareket oranınız artacak ve iptal edilen satışlar azalacaktır.

Güvenlik

Özellikle, kişisel bilgilerin veya kredi kartı bilgilerinin aktarıldığı alışverişlerde şifreleme önemlidir. SSL bağlantıları veri korumasını garantiler ve 256 bit şifreleme ile aktarıldığından verilerin üçüncü kişiler tarafından yetkisiz biçimde görüntülenmemesini sağlar.

Daha iyi SEO

SSL ile koruma altına alınmış web sayfalarıyla Google ve diğer arama motorları tarafından, güvenli web sitenizle interneti daha güvenli bir yer hale getirmeye katkı sağladığınız için daha iyi bir derecelendirmeyle ödüllendirilirsiniz. Bu sayede web siteniz potansiyel müşterileriniz için görünür hale gelir.

Yüksek Tarayıcı Desteği

easyname SSL Sertifikası bilinen tarayıcıların %99 ile uyumludur.

Logonun sevilen web tarayıcısı