Türkiye Türkiye

Alan adı kaydı ve alan adı kontrolü

200 MB Web alanı

  • İnternet varlığınızla hemen başlayabilmek için ücretsiz olarak 200 MB Web alanı kullanımınıza sunuyoruz! (easyname hesabı başına geçerlidir)

Alan adı özellikleri

Alan adlarınızla beraber şu özellikleri elde edersiniz:

E-posta

200 MB e-posta alanı

E-postalarınız için 200 MB hafıza alanı elde edersiniz. Alan adlarınızla birlikte tabi ki ücretsiz! (easyname hesabı başına geçerli)

Ücretsiz Web e-postası

E-postalarınızı okuyabilmek için Web postamızı kullanabilirsiniz.

Limitsiz e-posta kutuları

E-postalarınız posta kutularına düzenlenir. Hem şifreyi hem de posta kutusunun boyutunu kendiniz belirleyebilir ve her zaman değiştirebilirsiniz.

Limitsiz e-posta adresleri

E-postaları posta kutularına ayarlayabilir veya mevcut e-posta adreslerine yönlenderebilirsiniz. Başka ayarlamalar da mümkündür.

Alan adı Ad Sistemi (DNS)

Gerçek zamanlı DNS yönetimi

DNS kayıtlarınızı her zaman ve istediğiniz kadar düzenleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı kontrol panelimiz ayarlarınızın hemen devralınmasını sağlar.

Kendinize ait as sunucularının kullanılması

Kendinize ait ad sunucularına sahipseniz ve bunları kullanmak istiyorsanız bunu her zaman ve her alan adı için ayrı olarak etkinleştirebilirsiniz.

Alan Adı Hosting

Şifreyle korunmuş dizinler

Belirli dizinleri bir şifreyle koruyabilir ve bu şifreyi bir veya birden fazla kullanıcıya atayabilirsiniz.

Harici alan adlarının yönetimi

easyname mümkün kılar! easyname müşterisi olarak henüz easyname altında kayıtlı olmayan alan adlarını da yönetebilirsiniz.

Web aktarımları

Sayfalarınızın ziyaretçilerini yönlendirmek istiyorsanız bunun için normal veya gizli yönlendirmeler kullanılabilir.

Web sitenizde reklam yok

Web sitenizi reklamsız olarak gösterebilme garantisini veriyoruz.

Limitsiz alt alan adları

İstediğiniz kadar alan adı oluşturabilir ve bunları hosting, e-posta, yönlendirmeler, kartvizitler ve daha birçok husus için kullanabilirsiniz

Web erişim istatistikleri

Web siteniz hakkında ilginç şeyler keşfedin. Bunun için size hem de iki erişim istatistiği araçlarını kullanımınıza sunuyoruz. Gelişmiş kullanıcılar için Awstats.

Alan Adı Servisi

Cazip bonus kademeleri

Euro biriminde: Bonus programımız sizin için 15% tutarına kadar fiyat indirimi anlamına gelmektedir! İndirim, 100 € alacak yüklendiğinde başlar.

Faturalar çevrimiçi ve e-posta yoluyla

Alışverişiniz sonrasında faturanız birkaç saniye içinde hazır olacaktır. Fatura e-posta yoluyla size ulaşacaktır ve ayrıca kontrol panelinden de sorgulayabilirsiniz.